Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Zde máte přehled o všech naplánovaných schůzkách, můžete si je jednoduše přeplánovat. Aktualizujte své údaje, pokud potřebujete.
Nepřeplánujte rezervace které se mají uskutečnit 4 hodiny do termínu a následně pokud je přeplánujete na jiný čas, bude rezervace manuálně (lidskou pomocí) přesunuta zpět na původní čas. Případné nedostavení se na schůzku, bude účtován 100% storno poplatek z ceny a změněny podmínky pro vaše rezervace do doby zaplacení tohoto poplatku. Pokud jste zaplatili předem (kartou, kupónem či permanentkou), platba propadne jako 100% storno poplatek a členské podmínky se pak nemění.

Vstup do Členské základny může být umožněn mimo noční dobu kvůli maximalizaci ochrany osobních údajů. V noční době se jsou pokusy o přihlášení přesměrovávány na hlavní stránku webu.

Neznáte své heslo? Po zadání špatných přihlašovacích údajů, se vám nabídne odkaz na vygenerování nového.

Případně, že bude problém heslo vygenerovat, napište nám. Popište, o který účet se jedná (hlavně emailová adresa a jméno) a my vám nové heslo pošleme.
Nové vytvořené heslo si pak změňte po přihlášení v Členské základně.

Výmaz vašich osobních údajů provedeme dle požadavku emailem nebo přes kontaktní formulář. Změnu vašich údajů proveďte zde po přihlášení.
Více informací je obsaženo dle podmínek pro nakládání s osobními údaji.