Profesionální thajské masáže

Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Už po sobě několik let prodáváme masáže jako dárek online jako zajímavou alternativu k poukazům na masáž, které jsme začali vydávat už od roku 2016 v papírové formě, ale jak se svět mění, tak se mění také způsoby, jakým lze masáž jako dárek vystavit. Proto tedy se stává naší preferencí čím dál více, dodávat tyto dárky s doručením do emailu a možností vlastního vytištění. Klasické poukazy jsme tiskli vždy sami a byly tak na jméno obdarovaného ve zlaté obálce bez dalšího poplatku za obálku.

Nabízíme oba dva druhy dárku v papírové a elektronické verzi. Té papírové tedy říkáme poukazy a v té elektronické jsou to kupóny, které představují také kód, který se zadává do našeho rezervačního systému a tak dokážeme jednoduše identifikovat zaplacenou službu jako je např. thajská masáž.

Preference prodeje masáží online jako kupóny je tedy o to silnější od doby, kdy jsme zavedli potřebu u nováčků platbu předem kartou nebo kupónem. Ačkoliv poukazy mají také své číslo, které lze zadat do poznámkového pole, abychom identifikovali nováčka snažící se pro první svou návštěvu uplatnit dárkový poukaz. Dárkové kupony zakoupené na https://darky.ketom.cz jsou tak představují i možnost, jak jednodušeji identifikovatelné jako zaplacená masáž. V minulosti se těm nezkušeným také málo kdy povedlo, že ačkoliv kupóny musí být uplatněny v rezervačním systému, tak přišli s vytištěnou verzí kupónu (té přílohy, kterou zasíláme a tak byl samotný vytištěný kód jako poukaz neakceptovatelný dle podmínek pro kupony.

Pokud máte hodně práce a chcete ušetřit čas s cestováním do našich provozoven, prosíme tedy, abyste kupovali masáže jako dárek u nás online ve formě kupónu. Dárkový kupón tedy následně vytisknete nebo přepošlete. Přeposlání takového dárku lze v některých emailových službách načasovat, aby byl odeslán v ten správný čas.

Výhodou dárkových kupónů je také, že nejsou na jméno a tedy použití není vázáno žádnou osobu. Použít ho může kdokoliv, kdo nemá celkové kontraindikace masáže.

Masáže jako dárek prodáváme celoročně na jakoukoliv příležitost.