Toto je také dostupné v English

Jak na to?

Máme pro vás nějaké doporučení, podle kterého se můžete řídit.

Jak často chodit na masáž a na jak dlouhou?

Lidé se rozhodují podle problémů, které chtějí vyřešit thajskou masáží nebo podle množství peněz, které jsou ochotni utratit za měsíc.

Častým důvodem, proč si nedopřát masáž, je právě finanční stránka. Pokud peníze neřešíte, tak si můžete dopřávat delší masáže. Většina masáží mají délku až 2 hodiny a v rozmezí 1.5 až 2 hodiny mohou být ideální dobou pro proceduru a péči o celé tělo thajskou masáží.

U těch, kteří se rozhodují ohledně toho, jak dlouhou masáž si vybrat např. z finančních důvodů, tak máme toto doporučení. Např. místo toho, abyste si dávali masáž jednou za měsíc, tak zkuste své investice a časové možnosti rozvrhnout do častějších návštěv. To znamená, že chodíte tedy spíše na kratší masáže v častějším intervalu. Obecně je vhodné chodit na masáž alespoň jednou za dva týdny. Záleží na vašem životním stylu, druhu práce. Jste sportovec či ve neustálém stresu nebo dokonce už máte nějaké problémy pohybového aparátu či jste náchylný na nachlazení?  Choďte určitě velmi často!

Chodit na masáž spíše častěji a zaměřit se na daný problém má větší význam, než chodit na delší masáže jen občas. Dlouho trvající masáže mohou mít větší význam, pokud je opakujete v kratším časovém intervalu.

Kdy nejdříve zase na masáž?

Pokud nemáte žádné bolesti po masáži, tak si můžete opět dopřát masáž. Někoho bolí namasírované tělo až třeba tři dny a někdo je absolutně hned uvolněn i bez bolesti po masáži. Pokud nejste zrovna vrcholový sportovec, tak obecně lze říci, že si klidně můžete nechávat masírovat tělo každý týden.

Máte bloknuté tělo a nemůžete se hýbat? Zkusíme vám hned pomoci, abyste se mohli zase ladně hýbat. Máme až do večera čas. Zkontrolujte náš čas v rezervačním systému. Zaměřte se na indikaci masáže v místě problému a dle toho si masáž také vybírejte.