Profesionální thajské masáže

Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Situace tak jak přichází rozvolňování vládou České republiky není úplně šťastná. Všichni naši maséři tímto dnem nejsou proočkováni a klienti jakmile zaslechli v televizi, že bude se akceptovat první dávka dvoufázového očkování po 22 dnech, tak se dožadovali uplatnění tohoto potvrzení. Bohužel jsou dva faktory. Jeden je, že můžeme mít své vlastní opatření, které je k nalezení (odkazem) na našich stránkách Rezervace s ohledem na proočkovanost našich zaměstnanců a pak to, že právě i když jste očkováni první dávkou nebo i druhou, tak můžete být infekční, ale necítit žádné známky nemoci.

Již tedy ze zvýše uvedených důvodů preferujeme, abyste přinesli ideálně čerstvé potvrzení o negativním testu a tak chránili naše pracovníky proti nakažení touto nemocí. Pak samozřejmě dle předchozího schématu druhé očkování staré minimálně 14 dní vítáme stejně jako preferenci čerstvého očkování.

Momentálně platí pro všechny naše pobočky:

 • Musíte přijít v respirátoru, který budete muset mít nasazený na ústech a nosu. A pouze pokud budete mít obličej dole v otvoru pro obličej u masážního lůžka, tak nemusíte.
 • A od tohoto data budete potřebovat přinést potvrzení V PAPÍROVÉ FORMĚ (žádné fotografie v telefonu a SMS)
  • na antigenní negativní test ne starší 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší jak 7 dnů;
  • nebo potvrzení o prodělání covid ne starší 180 dnů (6 měsíců);
  • nebo potvrzení o očkování - pokud dvoufázového očkování, tak potvrzení ukazující 22 dní staré očkování a jednofázového schématu očkování stejnou dobu a zároveň nesmí být starší 9 měsíců;
  • nebo potvrzení o testování v zaměstnání (Zaměstnavatel napíše čestné prohlášení s vašemi osobními údaji, vyznačí, kdy bylo testováno a čas, zmíní výsledek testu). Ne starší test 72 hodin. či ve škole stejnou dobu
 • Pokud příjdete v respirátoru a nebudete mít potvrzení, můžete si u nás koupit samotest dle ceníku a prokázat tak neinfekčnost v provozovně samotestováním.

Pokud ale se zdají tyto povinnosti pro vás nevyhovující, tak určite si raději rezervaci přesuňte v členské základně a tak přijďte jiny den. A stejně tak vám nedoporučujeme chodit jinam, kde je personál nezodpovědný tím, že nedodržují opatření proti šíření covidu a nenastavili bezpečné prostředí pro všechny.