Profesionální thajské masáže

Toto je také dostupné v English Deutsch

Tak jsme tu opět po době koronavirové. Zažili jsme si náročnou dobu, kdy jsme museli zavřít naší pobočku na thajské masáže v Ústí nad Labem po dobu od 16. března 2020 až do 11. května 2020. Stálo nás to mnoho peněz. Za co jsme moc rádi, tak to je, že jsme více poznali naše zaměstnance a klienty.

Samožřejmě nám běhalo mnoho myšlenek. Už to přestalo být jednoduché, když přestala být jedinou masérkou jen Ket a následně tvoříte podnikání, ve kterém se člověk snaží uspokojit potřeby více klientů, zaměstnanců a vede následně v hlavě závazky jako plány, sní do budoucna. K tomu se váží naplánovaný další příchozí zaměstnanci z Thajska, kteří jsou bohužel zaseklý v Thajsku. Toto podnikání se stalo spíše srdcovou záležitostí. Protože jak může být vidět, tak o penězích to není. Na tuto kronavirovou dobu jsme si museli půjčit peníze a nikdy nás nenapadlo, že bychom v našem podnikání nepokračovali. Byli jsme moc rádi, že jste se na nás obraceli s prosbami, abychom otevřeli už dříve. Navíc k tomu, že máme vůdči ostatním míru odpovědnosti, zjistili jsme, že jsme pro vás důležitý. Jsme moc rádi. Bylo nám moc líto, že jsme vám nemohli pomoci s bolístkami.

Naše masérky už by se unudily, kdybychom teď už neotevřeli. Moc se na vás těší. Uvidí se s vámi brzo? Rezervujte je online.

Díky všem, kteří se podíleli na zmírnění této COVID doby. Znáte někoho, kdo by z těchto lidí si opravdu zasloužil více relaxace? Dejte nám vědět. Rádi bychom alespoň jedenkrát tyto lidi zvýhodnili.

Hrdinové COVID 19