Profesionální thajské masáže

Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Námi dlouho, asi dva roky plánovaný salon už otevřen od začátku října 2020. Nachází se v Thomayerově ulici naproti lékarně a vedle prodejny s autobateriemi. Ve vybrané časy tam pracuje thajská masérka Ket. Původně jsme měli v plánu, že tam bude pracovat Ayura s svým přítelem Wasinem, ale nakonec došlo k velkým změnám, které jsme nemohli ovlivnit.

Je trochu složitější doba, ale zatím i do nové pobočky se pomalu rezervují ti, kteří už naše pracovníky vyzkoušeli a kteří od nich dostali doporučení. První rezervaci totiž vytvořil klient, který nejspíše bydlí v Děčíně, ale chodil k nám na masáže v Ústí nad Labem.

Prostor vypadá mnohem lépe, než-li když jsme začínali v Ústí nad Labem koncem roku 2016. Cena je o to asi dvojnásobná, ale o to je také prostor také vétší, hezčí a klidnější. Parkování je možné hned u dveří salonu a zdarma. Je to několid set metrů od vlakového nádraží cestou kolem policejní stanice. Za rohem máme katastrální úřad. Docela klidné místo. Exterier budovy velmi zajímavý. Interier jsme vybarvili takovou zelenou, abyste se už od začátku cílíli více svěží.

Všechny podmínky zůstavají stejné jako byly v Ústí nad Labem. Těšíme se na online rezervace a návštěvu thajských masáží v Děčíně.