Náš

blog

zavolejte nám778 808 123

Thajská masáž, to je rozdíl pohledu na tělo

Pocit z návštěvy našeho masážního salonu můžete mít i takový, že jste zrovna nenavštívili jen tak nějakého maséra, ale fyzioterapeuta, který se snaží odbourat problém i protažením těla. Ale fyzioterapeut dělá mnohem více, než lze u nás provádět. Najdou se i takový thajští maséři, kteří určitě jsou na takové kvalitativní úrovni.

Samotná masáž bez protahování váš problém nemusí tak úplně vyřešit. V tom totiž můžete vidět jasný rozdíl mezi klasickou a thajskou masáži! Thajská masáž je řešení s jiným pohledem na tělo. Proto je tak oblíbená.

více..

Jojobový olej

Jojobový olej
Jojobový olej

Začali jsme používat masážní olej s příměsí jojoba oleje, který má příznivé účinky na pokožku a tedy se hodí i na pokožku, která je velmi citlivá. 

více..

Pozdrav sawadee

Učte se s námi thajsky

Zdravíme! Děláme thajské masáže, ale velmi rádi vás naučíme také trochu thajsky. Snad bude mít tento základní kurz úspěch a bude to pro naše členy, kteří se zajímají o thajské masáže a Thajsko zábava. Základním slovem je vždy pozdrav, ale lidé v něm dělají tak trochu chyby. Takže si myslíme, že bude určitě zajímavé trochu vysvětlit. Někdo ze sebe může dělat ženu a zase naopak. Což může být někdy trochu sranda.

více..