Toto je také dostupné v English

Thajská bylinná parní sauna

Když už pobýváme delší dobu v znečištěném městském prostředí, měli bychom si doprát bylinnou parní saunu, jako jednou z možných variant pro detoxikaci těla a obranu organizmu. Jedná se o nejpřirozenější a tisíciletími ověřenou metodu.

V současné době se rostlinná pára stává stále oblíbenější. Naše parní sauna v thajském stylu s kapacitou pro jednu osobu je zcela jednoduchá, ale efektní. Jedná se o kruhový zavěs se stoličkou uvnitř. Pod ní je vroucí vodní lázeň společně se speciálními bylinami. Pára společně s bylinnými esencemi pomáhají lepšímu zdraví při inhalaci a působením na povrch těla.

Kúra pod závěsem

Tato procedura je praktikována vodní parou nasycenou léčivou energíí bylin, stromů a případně i minerálů či kovů také z vody. Význam této kúry spočívá v tom, že pomáhá aktivizovat vlastní obranné sily organizmu. Navazující thajská masáž, kterou si můžete tento balzám na tělo ještě vylepšit, má za cíl odstranit fyzické a energetické bloky a navodit tak absolutní stav uvolnění těla i duše.

Benefity

Konkrétně tato sauna čili bylinná parní lázeň také zlepšuje krevní oběh a osvěžuje tělo. Poskytuje měkkou a zářivou pleť. Zmírňuje bolesti. Mírní nemoci nebo příznaky, které mohou být léčeny bylinnou párou. Jako jsou alergie, astma při mírných příznacích. V současné době se rostlinná pára stává stále oblíbenější. Používá se u u maminek, které porodily. Nebo u těch, kteří se nějak poranili. Je také skvěla jako pomoc při redukci podkožního tuku.

Nabízíme ji v časovém rozsahu 30. Rezervujte ji online s náhledem ceny. Ideálně před thajskou masáží.
Na pobočce v:

Ústí nad Labem

Termo regulační efekt, který je způsoben vlivem rozdílného tepla těla a páry způsobí, že se pokoška zarosí mikrokapénkami vody z bylinné páry.

Většinou obsahuje bylinné přísady:

  • Zingiber montanum – Zlepšuje průtok krve a napomáhá normální funkci.
  • Citronovou trávu – Pomáhá detoxikovat tělo a brání vzniku zánětu.
  • Bergamot – Pomáhá detoxikovat tělo.
  • Kurmu – Zabraňuje tvorbě volných radikálů a stárnutí pokožky, projasňuje pokožku.
  • Listy tamarinu – Pomáhá vymýtit zánět, zjemňuje pokožku.
  • Kafr – Snižuje bolesti těla, otoky, modřiny, stimuluje a vyživuje srdce.
  • a dále: Borneol(*) – Roztahuje průdušky, stimuluje dýchání, povzbuzuje srdeční aktivitu, stimuluje mozek, detoxikuje, nabuzuje, …

* Jedna součást mnoha esenciálních olejů, která se používá při výrobě chuťových přísad (aromat) a v parfémovém průmyslu. Má pěknou balsamickou, dřevitou/bylinnou vůni.