Toto je také dostupné v English Deutsch

Chcete nabídnout thajské masáže jako zaměstnanecký benefit ? Ozvěte se nám. Napište nám.

Hledáte způsoby, jak nalákat kvalitní pracovníky do své firmy nebo příp. si je udržet? Nabídněte jim zaměstnanecké benefity, které jinde nedostanou. Navíc nabídnete-li jim tu správnou regeneraci, časem se vám to vrátí a zaměstnanci budou šťastnější, zdravější a tedy budou podávat lepší pracovní výkony a s lepší pracovní docházkou. Možnosti, jak by mohla vypadat spolupráce - varianty v kombinaci s naším online rezervačním systémem, ve kterém lze nastavovat slevové kódy (kupóny):

  • Platba v hotovosti zaměstnancem: Zaměstnanci dostanou universální slevový kód pro rezervaci online, který jim dá slevu z ceny při rezervaci. Výslednou cenu zaplatí v hotovosti. Pokud váš zaměstnanec od nás nebude mít poukaz, lze nastavit identifikaci pro uplatnění nároku na slevu tak, že bude muset v salonu prokázat, že pracuje v dané firmě. Např. obrendovanou kartičkaou s fotografií, kterou možná používáte na otevírání dveří..
  • Platba na fakturu:
    A) Chcete dát zaměstnanci 100% ceny služby: Vystavíme poukazy se slevovým kupónem na 100% slevu, aby ukazoval nulovou cenu zaměstnanci. Provedete nákup poukazů nebo fakturace po uplatnění.
    B) Můžete financovat jen určitou část thajské masáže: Koupili byste nebo my fakturovali tak poukazy se slevovými kódy (napr. XXX01), které by byly vystaveny s poukazem v papírové formě na částku nebo procento.
    Při platbě předem za tyto poukazy nebo slevové kupóny může být lepší sleva.

Případné jiné možnosti. Uzpůsobíme společně s vámi do takové formy, aby byly jednoduše identifikovatelné a to jak z pohledu identifikace zaměstnance, tak pro případ korektního uplatňování a přijímání těchto zaměstnaneckých výhod v našem salónu, případnou fakturaci.

Slevové kódy se zadávají v posledním kroku rezervace online. Papírový poukaz by přinesl zaměstnanec, který by ho podepsal a odevzdal nám.

Lze se také domluvit na firemních masáží.

Jaké jsou další výhody?

Nefinanční odměny mají především výhodu v úspoře na sociálním a zdravotním pojištění.

Pro mimořádné odměny zaměstnanci (mimo běžnou odměnu)

Když chcete mimořádně odměnit svého zaměstnance poukazem na thajskou masáž. Použijte Vyhlášku 114/2002 Sb. o fondu kulturních a sociálních potřeb:
Vybrané příležitosti § 14:
a) za mimořádnou aktivitu ve prospěch zaměstnavatele;
b) při pracovních výročí 20 a každých 5 let trvání pracovního nebo služebního poměru;
c) při životních výročí 50 let a každých dalších 5 let věku;
d) při prvním odchodu do starobního nebo plného invalidního důchodu pro invaliditu 3. stupně.

Pro uplatnění benefitů pro své zaměstnance a účtování se poraďte se svým daňovým poradcem.