Zaměstnanecké

benefity

Chcete nabídnout thajské masáže jako zaměstnanecký benefit pro své zaměstnance? Nebo jako zaměstnanec myslíte, že by tento zaměstnanecký benefit neměl chybět ve vaší firmě?

zavolejte nám778 808 123

Benefity pro zaměstnance

Chcete nabídnout thajské masáže jako zaměstnanecký benefit ? Ozvěte se nám. Napište nám.

Hledáte způsoby, jak nalákat kvalitní pracovníky do své firmy nebo příp. si je udržet? Nabídněte jim zaměstnanecké benefity, které jinde nedostanou. Navíc nabídnete-li jim tu správnou regeneraci, časem se vám to vrátí a zaměstnanci budou šťastnější, zdravější a tedy budou podávat lepší pracovní výkony a s lepší pracovní docházkou.

Možnosti, jak by mohla vypadat spolupráce – varianty v kombinaci s naším online rezervačním systémem, ve kterém lze nastavovat slevové kódy (kupóny):
  • Platba v hotovosti zaměstnancem: Zaměstnanci dostanou universální slevový kód pro rezervaci online, který jim dá slevu z ceny při rezervaci. Výslednou cenu zaplatí v hotovosti. Pokud váš zaměstnanec od nás nebude mít poukaz, lze nastavit identifikaci pro uplatnění nároku na slevu tak, že bude muset v salonu prokázat, že pracuje v dané firmě. Např. obrendovanou kartičkaou s fotografií, kterou možná používáte na otevírání dveří..
  • Platba na fakturu:
    A) Chcete dát zaměstnanci 100% ceny služby: Vystavíme poukazy se slevovým kupónem na 100% slevu, aby ukazoval nulovou cenu zaměstnanci. Provedete nákup poukazů nebo fakturace po uplatnění.
    B) Můžete financovat jen určitou část thajské masáže: Koupili byste nebo my fakturovali tak poukazy se slevovými kódy (napr. XXX01), které by byly vystaveny s poukazem v papírové formě na částku nebo procento.
    Při platbě předem za tyto poukazy nebo slevové kupóny může být lepší sleva.

Případné jiné možnosti. Uzpůsobíme společně s vámi do takové formy, aby byly jednoduše identifikovatelné a to jak z pohledu identifikace zaměstnance, tak pro případ korektního uplatňování a přijímání těchto zaměstnaneckých výhod v našem salónu, případnou fakturaci.

Slevové kódy se zadávají v posledním kroku rezervace online. Papírový poukaz by přinesl zaměstnanec, který by ho podepsal a odevzdal nám.

Lze se také domluvit na firemních masáží.

Jaké jsou další výhody?

Nefinanční odměny mají především výhodu v úspoře na sociálním a zdravotním pojištění.

 

Pro mimořádné odměny zaměstnanci (mimo běžnou odměnu)

Když chcete mimořádně odměnit svého zaměstnance poukazem na thajskou masáž. Použijte Vyhlášku 114/2002 Sb. o fondu kulturních a sociálních potřeb:
Vybrané příležitosti § 14:
a) za mimořádnou aktivitu ve prospěch zaměstnavatele;
b) při pracovních výročí 20 a každých 5 let trvání pracovního nebo služebního poměru;
c) při životních výročí 50 let a každých dalších 5 let věku;
d) při prvním odchodu do starobního nebo plného invalidního důchodu pro invaliditu 3. stupně.

 

Pro uplatnění benefitů pro své zaměstnance a účtování se poraďte se svým daňovým poradcem.