Thajská masáž, to je rozdíl pohledu na tělo

Pocit z návštěvy našeho masážního salonu můžete mít i takový, že jste zrovna nenavštívili jen tak nějakého maséra, ale fyzioterapeuta, který se snaží odbourat problém i protažením těla.

Samotná masáž bez protahování váš problém nemusí tak úplně vyřešit. V tom totiž můžete vidět jasný rozdíl mezi klasickou a thajskou masáži! Thajská masáž je řešení s jiným pohledem na tělo. Proto je tak oblíbená.

Každý, kdo navštívil naše masážní studio a byl na thajské masáži poprvé, nadšením nešetřil. Kdo už měl zkušenost s thajskou masáží před tím, dokázal porovnat. Naštěstí patříme do toho lepšího kvalitativního žebříčku, mezi velkou konkurenci thajských salonů jak v Praze, tak i v Ústí nad Labem.

Odlišné kultury mají odlišné představy o těle

Pro lidi ze západního světa je přístup k věcem přímo a až tehdy, když něco chtějí, potřebují nebo mají s něčím jinak problém. Až když bolí záda, tak se vyhledá pomoc. Klasická masáž nebo masáž obecně je pro lidi často využívána až tehdy, když to někde bolí a přesně v místech si ji lidé západu nechávají aplikovat.

V Číně, Indii, Thajsku, Japonsku, Tibetu, atp. se nepoohlíží na člověka jako na anatomický celek z kostí, svalů a orgánů, nýbrž mnohem více jako na energetický systém. Tak se prostřednictvím energetických bodů a drah neléčí jen přímo nemocný orgán či část těla, ale také samotné body či i dráha. Nemoc nebo nevolnost jsou považovány za výraz nerovnováhy mezi různými energiemi, které dohromady tvoří člověka.

Od 8. ledna do 8. února dovolená. Rezervujte online. Elektronické kupóny vyřídíme snad možná během našeho cestování. Papírové předáme po dovolené. Skrýt