Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Shrnutí

Praxe od 2014
Kvalifikace: 150 hod. kurz thajské masáže, Step 1 (státní zkouška)
V Ketomu od 2016 jako masérka a majitelka

Ket nebo-li Ketmanee je zatím masérkou od samého začátku ve firmě Ketom s.r.o. a společně se svým přítelem také majitelkou firmy.

Studium, znalosti a certifikáty

Je absolventkou školy pro thajské masáže v Bangkoku.

Její znalosti získala po 3 měsíčním intenzivním tréninku v rodné zemi v Thajsku, kde také získala praxi před příjezdem do Čech. Následně si ještě doplnila certifikaci o státní zkoušku zvanou Step One, který se později v Ketomu stal požadavkem na další kvalitní personál. Tato zkouška či další vyšší stupně potvrzují, že jsou maséři/ky na vyšší úrovni. Tedy se jedná o potvrzení toho, že její znalosti načerpala ve škole pod správným vedením a to ona sama od učitelky, která mimochodem se učila v legendárním klášteře Wat Pho v Bangkoku. Ostatně její učitelka má Step 3 a absolvovala i jiné školy, takže ve své škole naučila Ket oba styly thajské masáže (ne jen z Wat Pho), které Ket velmi dobře kombinuje v závislosti na potřebách a problémech těla. Její šikovné ruce, znalosti a praxe jí posunula na žebříček těch kvalitnějších a velmi hodnocených kolegů. Několik lidí ji ocenilo i za to, že jakou tato drobná žena má sílu. (O sobě ale říká, že moc síly nemá. ..Je to dobrá duše:)

Praxe

Její praxe v České republice začala kolem začátku srpna 2014. Do konce ledna 2017 pracovala v Praze. Ve své firmě pracuje od prosince 2016.
Stále se zajímá o rozšiřování její odbornosti. Pochází ze severovýchodní části Thajska zvané Issan a kraje Mukdahan. Mluví anglicky a učí se česky. Většina komunikace je zajištěna doteky její rukou, kterými ona sama pozná problém na těle.

Více

Je připravena se věnovat vašemu tělu s pečlivostí a pozorností, protože každý člověk je jedinečný. Je to profesionál, který se vždy těší na vaší návštěvu a přivítá vás s dobrou náladou.

Možná můžeme prozradit, že dříve Ket byla také úspěšná kadeřnice. Její osud jí z farmy v oblasti Mukdahan odvál do Bangkoku, kde se stala zdravotní sestrou a pak když zjistila, že potencionálně může vydělat více peněz, tak se rekvalifikovala. Být masérkou a pomáhat jí hodně baví. Horší pro ní jako majitelce firmy je konfrontace s thajskými zaměstnanci.