Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Navštěvujete-li Ketom pravidelně, můžeme vás zahrnout do VIP listu v našem rezervačním systému. Ten vás může vždy zvýhodnit s lepší cenou. Bude k tomu potřeba souhlas, abychom vás do tahového seznamu mohli zadat. Držitelé permanentek nemohou kombinovat VIP členství s permanentkou, kde sleva už je. Tedy pokud vás zahrneme do VIP členství a máte pernamentku, můžeme se domluvit, že jí přesuneme na nějakou jinou třeba blízkou osobu. Více naše podmínky, které má každý VIP člen také znát (např. to, že každý musí provést rezervaci sám a na své údaje).

Podmínkou zahrnutí do VIP členství je, že nelze popřít smysl permanentek a to tím, že bychom zahrnuli klienty do lepší cenové skupiny "VIP členství" s menší četností návštěvy Ketom provozoven, než se snaží sama permanentka docílit. Permanentky jsou na 11 použití a platí 6 měsíců. Pak tedy platí, že pokud jste u nás byli za posledních 6 měcísů méně krát, než-li jedenáctkrát, tak Vás s největší pravděpodobností nemůžeme zahrnout do tohoto zvýhodnění.

Pokud jste u nás zatím nesplnili tuto podmínku časté návštěvy, pak nejlepší cestou, jak se dostat do VIP cenové skupiny a čerpat slevu už co nejdříve, je zakoupení permanentky a po 6 měsíců si požádat o zahrnutí mezi VIP. Máte-li tedy prozatím zájem jen o permanentku pro zvýhodněnou cenu, kupte na stánkách na dárkové kupóny.

Splňujete-li podmínku časté návštěvy, pak můžete zažádat o předschválení zařazení do VIP programu v tomto formuláři:
    VIP člen