Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Pokud zde nevidíte čas, který potřebujete, tak nejpozději minimálně hodinu před vaším volným časem ještě zkontrolujte, zda se uvolnil.

A co třeba ještě zkusit vyhledat čas i na kratší masáž? Když nenajdete vyhovující čas na délku masáže, kterou byste nejraději, zvolte kratší variantu masáže. Pokud ani to, tak lze někdy později najít i na původní délku.

Časy se uvolňují nejpozději 4 hodiny předem samotnými uživateli rezervačního systému, takže máte kdykoliv možnost si ještě rezervovat na poslední chvíli před 4. hod a mezi 1. hod, kterou potřebujete obsadit. Nebo se časy uvolňují správci rezervačního systému i po 4 hodinové lhůtě. To bývá méně časté.

Volné časy, které kontrolujete méně jak hodinu před žádaným časem k rezervaci, už totiž pak vidět nejsou a zobrazují se jen ty volné, které jsou déle jak hodinu před. Máme to takto nastavené, protože naše pracovní doba je flexibilní a nemusíme být vždy v provozovně. Máme tedy několik minut na to, abychom se do provozovny dostali. K tomu všemu nám stačí 50 minut + 10 minut je vašich pro přípravu na masáž (např. konzultace, sprcha, atd.).

Možné je také, že má někdo dovolenou. To se dozvíte v přehledu dostupnosti personálu dle daného salonu v:

Můžeme spíše doporučit nevybírat pracovníka. Tím získáte více časových variant k rezervaci.