Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Ketmanee a Tomáš založili firmu Ketom s.r.o v polovině roku 2016, aby mohli trávit spolu více času a tedy, aby Ketmanee nemusela pracovat v thajském salónu v Praze od 10 - 22 hodin každý den. Nazvali byste to otroctvím? Takto tedy ne: Chtěli jsme si vše zařídit sami. A aby thajská masáž nebyla jen něco pro zvědavého člověka, který chce zkusit také nějakou jinou, než-li sportovní masáž (švédskou masáž). Je to radost, když můžeme pomoci.

Prvního Ketom člena jsme přijali 2. prosince 2016, když Ket dostala od státu povolení k práci ve své firmě Ketom. Do 31. ledna 2017 pracovala v Ketomu ve svém jednom volném dni v týdnu, aby získala nové členy. Od 1. února 2017 je Ketom salon k dispozici téměř kdykoliv dle rezervací online. Začínali jsme úplně na jiné adrese.

Tom vsadil na šikovnost Ket a Ket zase na Toma, že společně to bude fungovat.  Dnes to už to funguje čím dál lépe. Rosteme a přemýšlíme, jak bychom mohli věci ještě vylepšovat. Ket se učí česky, takže do budoucna bychom mohli otevřít další pobočku na thajské masáže a možná i nějaké místo rychlého občerstvení s thajským jídlem, kadeřnictví, atp. Tom ale masírovat nikdy nebude. Více info. Na to jsou opravdu jen profesionální ruce a přístup maséra.

Jsme tu pro vás

S radostí vám nabízíme thajskou masáž od Ketomu, která není pouze jen relaxací, ale také pomocí od tělesných problémů. Lidé, kteří u nás ještě nebyli a na svou thajskou masáž od Ketomu teprve čekají, pak následně i časem pochopí, co pro ně může thajská masáž znamenat a jak Ketom s.r.o. tým pomůže vám. Nepřímo se to se také můžete dozvědět na našich stránkách a sociálních sítí. To znamená, že za docela krátkou dobu od konce roku 2016 máme dobré recenze.

Můžete se také zeptat masérky, jak máte doma cvičit, protahovat se a tím pak také zvýšit účinnost masáže. Zbavit se nebo zmírnit tělesných problémů, zvýšit tělesné a psychické zdraví. Masérka s vámi může projít potřebné cviky.

Máte-li zájem s námi něco konzultovat, můžete se na nás obrátit i pomocí kontaktního formuláře (abychom se mohli připravit na daný problém) a následně se objednat na masáž. Odpovědi si připravíme a v rámci masáže zodpovíme či od demonstrujeme. Snažíme se být nápomocni. Záleží na vás, jestli s námi komunikujete.

Jak se postupem času ukazuje, děláme práci opravdu dobře a lidi nás skvěle odměňují skvělými recenzemi.

Staňte se také Ketom členem tím, že si u nás rezervujete thajskou masáž online.

Ket a Tom v roce 2016 na úplně první adrese v Velká Hradební, Ústí nad Labem

Ket a Tom v roce 2016 na úplně první adrese v Velká Hradební, Ústí nad Labem. Dnes už jsme na jiné adrese a snažíme se náš tým rozšiřovat.