Profesionální thajské masáže

Toto je také dostupné v English Deutsch

Pocit z návštěvy našeho masážního salonu můžete mít i takový, že jste zrovna nenavštívili jen tak nějakého maséra, ale fyzioterapeuta, který se snaží odbourat problém i protažením těla. Ale fyzioterapeut dělá mnohem více, než lze u nás provádět. Najdou se i takový thajští maséři, kteří určitě jsou na takové kvalitativní úrovni.

Samotná masáž bez protahování váš problém nemusí tak úplně vyřešit. V tom totiž můžete vidět jasný rozdíl mezi klasickou a thajskou masáži! Thajská masáž je řešení s jiným pohledem na tělo. Proto je tak oblíbená.

Každý, kdo navštívil naše masážní studio a byl na thajské masáži poprvé, nadšením nešetřil. Kdo už měl zkušenost s thajskou masáží před tím, dokázal porovnat. Naštěstí patříme do toho lepšího kvalitativního žebříčku, mezi velkou konkurenci thajských salonů jak v Praze, tak i v Ústí nad Labem.

Odlišné kultury mají odlišné představy o těle

Pro lidi ze západního světa je přístup k věcem přímo a až tehdy, když něco chtějí, potřebují nebo mají s něčím jinak problém. Až když bolí záda, tak se vyhledá pomoc. Klasická masáž nebo masáž obecně je pro lidi často využívána až tehdy, když to někde bolí a přesně v místech si ji lidé západu nechávají aplikovat.

V Číně, Indii, Thajsku, Japonsku, Tibetu, atp. se nepoohlíží na člověka jako na anatomický celek z kostí, svalů a orgánů, nýbrž mnohem více jako na energetický systém. Tak se prostřednictvím energetických bodů a drah neléčí jen přímo nemocný orgán či část těla, ale také samotné body či i dráha. Nemoc nebo nevolnost jsou považovány za výraz nerovnováhy mezi různými energiemi, které dohromady tvoří člověka.