Thajské masáže pro dva

Z několika způsobů, jak rezervovat procedury pro dva, jsme se vám rozhodli popsat ten nejlepší, abyste si vybrali čas, který hlavně vyhovuje vám oběma:

Rezervace může být jednoduše provedena i na mobilním telefonu. Takže každý z vás si najde v rezervačním systému masáž (aj.), kterou chce a dále každý na svém zařízení vybere jednu masérku. Každý jinou. Následně si vyberete nejbližší společný možný datum a pak už jen listujete časem na stránkách, které posouváte šipkami dole (na mobilu i prstem) podle potřeby. Vidíte jen volné termíny, které můžete v kombinaci s délkou procedury, druhu a nabízeného času vybraného personálu každý vybrat, rezervovat každý na své jméno a následně těšit se na prožití společných chvil v Ketomu plné relaxace a uvolnění. Pravděpodobně budete moci pak být spolu v jedné místnosti. Pokud se nakonec přihodí, že by to jednomu nevyšlo, více informací jak zrušit rezervaci, pak najdete v  emailu – potvrzení rezervace.

Počítejte s tím, že společný termín může být někdy složité najít na následující nejbližší dny, ale na následující týdny či měsíce určitě najdete neobsazené termíny.

Pokud chcete masáž dříve, možná budete ochotni počkat jeden na druhého. V tom případě druhý může také odpočívat v recepci, popíjet čaj a číst si svou knihu, využít WiFi. Příp. lze návštěvu u nás spojit se saunou či s jinou aktivitou v okolí.

Pokud jde hlavně o kvalitní thajskou masáž či jiné procedury a ne jenom přijít ve dvou, tak to pak má smysl na sebe příp. i počkat.