Toto je také dostupné v English Deutsch

V časové variantě od: 30 min.
Koupit jako dárek | Rezervace

Masáž zaměřená na horní část těla. Především

  • Záda, šíje, ramena, ruce a hlavu (jako po každé thajské masáži).
  • Aplikuje na tu horní část těla, kde má klient bolesti měkké tkáně.

Většinou volena klienty především při řešení nezdravého životního stylu. Nejedná se pak o masáž prováděnou z relaxačních důvodů, ale především z regeneračních či fyzioterapeutických důvodů. Zde se používá kombinace různých stylů masáží různých thajských škol. Jak té tradiční thajské masáže, tak i pomocí oleje.

Pocit z této thajské masáže můžete mít i takový, že jste zrovna nenavštívili jen tak nějakého maséra, ale fyzioterapeuta, který se snaží odbourat problém i protažením těla.

Zde je přístup ke klientovi řešen často individuálně. Pokud masér najde bolestivá místa, je zapotřebí se jim věnovat častějšími návštěvami našeho salonu. Nelze vyřešit problém hned na jedné masáži. Pokud je váš rozpočet omezený, doporučují se spíše kratší, ale častější terapie. (Menší návod.)

Thajská masáž hlavy pomáhá k plynulé stimulaci energie hlavy, obličeje a uší a tím podpoří klidnou relaxaci a blaženost vaší mysli a ducha. Snižuje stres a bolest hlavy, zvyšuje kreativitu, soustředění, jasnost myšlení, uvědomění, klid a porozumění s ostatními. Zlepšuje stav vlasů. Masáž hlavy je vždy aplikovaná po každé thajské masáži.