Profesionální thajské masáže

Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

Aktualizace: 29.4.2021
Třetí květnový den v roce 2021 a to tedy v pondělí otevíráme naši starou známou pobočku na thajské masáže v Ústí nad Labem. V Děčíně zatím necháme zavřeno (minimálně 2 následujicí týdny od května)
  • Musíte přijít v respirátoru, který budete muset mít nasazený na ústech a nosu. A pouze pokud budete mít obličej dole v otvoru pro obličej, tak nemusíte.
  • A od tohoto data budete potřebovat přinést potvrzení
    • na antigenní negativní test ne starší 72 hodin;
    • nebo potvrzení o prodělání covid ne starší 90 dnů;
    • nebo potvrzení o očkování a to také nám ukázat;
    • nebo potvrzení o testování v zaměstnání (Zaměstnavatel napíše čestné prohlášení s vašemi osobními údaji, vyznačí, kdy bylo testová a čas, zmíní výsledek testu). Ne starší test 72 hodin.
Můžete toto zajistit a ukázat nám na pracovišti? Můžete se tedy rezervovat.
Nelze prokazovat samotestem z domova.
Přehled testovacích center je zde https://testovani.uzis.cz/Antigen (na testování se můžete objednat online na stránkách testovacích center a u některých i ve dnech víkendu)

Testování antigenními testy je v laborartořích zdarma každý třetí den zdravotní pojišťovnou.

Bohužel samotesty prováděny v provozovně pro klienty nejsou vládou povoleny. Možná se změní. 

Spolu to zvládneme a doufáme, že nastavením pravidel se u nás nikdo nenakazí a současně i naši pracovníci zůstanou v nejlepší zdravotní kondici díky vašemu zodpovědnému přístupu k těmto povinnostem. Děkujeme. Pokud ale se zdají tyto povinnosti pro vás nevyhovující, tak určite si raději rezervaci přesuňte v členské základně a přijďte jiny den. A stejně tak vám nedoporučujeme chodit jinam, kde je personál nezodpovědný a nenastavili bezpečné prostředí pro všechny.