Toto je také dostupné v English Deutsch

V časových variantách: 60 min. | 90 min. | 120 min.
Koupit jako dárek | Rezervace

Thajská aromatická olejová masáž je docela tak trochu podobná jako thajská olejová masáž a to s tím rozdílem, že je vynechána ta tradiční část masáže a má především relaxační efekt. Thajská masérka tak moc neřeší nalezené problémy, které by mohly masírováním bolet, což by mohlo narušit relaxaci. Většinou i tak na konci této masáže může být vynechána nebo zlehka provedena ta část, která protahuje svaly (jogová část), takže můžete celou masáž více prorelaxovat až do konce. Někdy je tato závěrečná část i tak trochu vhodná i na povzbuzení či probuzení.

Benefitem této masáže je navíc aroma terapeutický a tím větší relaxační účinek. Použitím esenciálních olejů, které působí na nervovou soustavu, to je terapie pro mysl i tělo.  Kombinuje totiž účinky dotyku se silou čichových vjemů.

Společně s kvalitním masážním olejem používáme kvalitní přírodní esenciální oleje, jenž si můžete vybrat dle naší aktuální nabídky v salonu. Pěkně provoní prostředí salonu a pokožku. Některé esenciální oleje mají pozitivní účinky jak na tělo, tak i na pokožku. Uklidňují, zvyšují imunitu, léčí, desinfikují, atd.
Jestli chcete, tak tato masáž může být pouze relaxační i bez použití aromatických olejů. Každý si může vybrat dle aktuální nabídky v salónu.