Toto je také dostupné v English Deutsch ไทย

V časových variantách: 60 min. | 90 min. | 120 min. | 180 min.
Koupit jako dárek | Rezervace

Thajská olejová masáž je kombinovaná s prvky tradiční thajské masáže, které pocházejí z indické Ayurvedy (nejstarší léčebný systém na světě). Pomáhá celému tělu a to především při bolestech zad, svalstva, problémech s klouby, zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfatický systém, posiluje imunitu. Účinek této thajské masáže můžete pocítit hned po masáži. Tělo harmonizuje, uzdravuje, posiluje a poskytuje mu dokonalou relaxaci.

thajská olejová masáž

Pokud thajský masér je z dobré školy a aplikuje-li thajskou olejovou masáž, má-li dobře vžitý základ, má určitě dobrý předpoklad, zvládnout tuto masáž. Základem je totiž tradiční thajská masáž, od které tak by měl mít tento základ starý přes tisíce let aplikován na všechny ostatní ostatní thajské masáže, které máme také v nabídce. Včetně této olejové masáže jsou tak přizpůsobeny potřebám lidí, kteří žijí v uspěchaném čase a potřebuji odbourat svalový stres efektivněji. Větší efektivnost je totiž ve svalovém hnětení pomocí oleje, který tak jak šel čas, se dostal do Thajska společně s turismem (zhruba třeba před 50 lety). Masážnímu oleji můžeme říkat "inovace" thajské masáži.

Tuto masáž volí především lidé, kteří potřebuji odbourat svalový stres efektivněji a jsou-li přecitlivělý na bolest. Tato olejová masáž je tedy jemnější než tradiční thajská masáž, protože se neklade takový tlak na tělo, ale díky oleji se klade důraz na efektivnější prokrvení svalu hnětením či skluzem po svalovém vláknu. Což u tradiční thajské masáži je nemožné, protože tam se používá jako prostředník nebo-li médium tedy tkanina (oblečení nebo ručník), přes které se vytváří tlaky na tělo.

Postup u takové masáži by měl být tedy takový, že se začně s prvky tradiční masáže pro přípravu svalu (prokrvení, zahřátí) a pak se aplikuje masáž s olejem. Na konci by mělo být jógové protažení pro efektivnější uvolnění svalů. U té relalaxační thajské olejové masáži, bývá protažení vynecháno.

Ideální doba na tuto proceduru je od 1,5h či 2h, 3h. Protože se jedná o masáž celého těla.

Máme také v nabídce masáž konkrétně zaměřenou na části těla. Pro případ nějakého většího svalového stresu či jakože blokace.