Thajská masáž pro těhotné s olejem

thajská masáž pro těhotné

Thajská masáž pro těhotné na boku

Thajská masáž pro těhotné

V časových variantách: 60 min. | 90 min. | 120 min.
Poukaz | Rezervace

V těhotenství žena zažívá důležité fyzické a emocionální změny. Thajská masáž pro těhotné, která je samozřejmě uzpůsobená, je bezpochyby jednou z metod, jejíž se dá těhotná žena podpořit, bezpečně a připravit na porod.

Thajská olejová masáž pro těhotné je např. uzpůsobena tím, že se nemasírují chodidla, kde je mnoho reflexních bodů, které mohou ovlivnit miminko a např. masáž zad se provádí na boku, na některá místa se nepůsobí takovým tlakem nebo se také vyhne (oblast hýždí – pánve).

Do 3 – 4 měsíců si nastávající maminka může dovolit masáže podle potřeb. Jinak bez omezení s ohledem na kontraindikace masáže. Od 4. až do 8. měsíce se doporučuje provádět tuto specializovanou a uzpůsobenou masáž. Provádí se na boku, v sedě a zádech, protože nelze, aby těhotná žena ležela na břiše. Masáž zad lze tedy provádět jen v poloze na boku.

V posledních měsících těhotenství miminko reaguje nejen na doteky, ale i na zvuky a celkovou pohodu matky, která se díky masáži dostává do lepší pohody a nálady.

Thajská masáž pomáhá od bolestí a od drobných bolestí. Působí blahodárně proti nevolnostem a bolestem hlavy, páteře, snižuje otoky nohou a únavu. Vynikající na celkové zdraví maminky i plod. Pro oba šťastnější a pohodovější pocit, lepší spánek a odolnost proti stresu, nachlazení. Zlepšuje krevní oběh.

Dále těhotenská masáž zajišťuje také tyto terapeutické účinky:

  • Zmírňuje ranní nevolnost, zácpu a průjem.
  • Zmírňuje pálení žáhy a poruchy trávení.
  • Napomáhá proti vzniku strií.
  • Posiluje břišní svaly.
  • Zabraňuje vytvoření křečových žil, křečí a bolestem.

V druhém trimestru doporučujeme masírovat dvakrát týdně nebo i častěji. V posledních týdnech těhotenství je doporučeno provádět masáž každý den.

Každodenní masáž beder, kostrče a kyčlí je vhodná jako prevence proti “poslíčkům” objevujícím se před porodem.

Masáž po porodu

Masáž celého těla se po porodu doporučuje až po šesti týdnech, ale s naším doporučením až po 2. až 3. měsících.

Masáž chodidel, ramen, hlavy a šíje může být prováděna i dříve, pokud nejsou nějaké poporodní komplikace (krvácivé stavy a jiné kontraindikace masáže).

Pár dní po porodu si můžete své břicho hladit sami, ale ne masírovat. Pokud máte po císařském řezu, vyhněte se jizvě.

Rezervace thajské těhotenské masáže

Rezervujte tuto thajskou masáž pro těhotné zde nebo pro rezervaci jiné thajské masáže, použijte náš kompletní rezervační systém se všemi nabízenými službami nebo kupte poukaz online.

Nahrávám...